Uradno spletno mesto Društva za promocijo športa Slovenije     SLO  ENG

Naslednji dogodek: 26.3.2019: 10. rojstni dan

Arhiv

Novice

Nogometaši Maribora izgubili pri Panathinaikosu
22.11.2012
Nogometaši NK Maribor so se v 5. krogu Evropske lige na gostovanju pomerili z grškim Panathinaikosom in izgubili z 1:0. Odločilni gol za Panathinaikos je dosegel Vitolo v 67. minuti tekme in sicer iz enajstmetrovke. Mariborčani so tako padli na 4. mesto v skupini in z tekmo pred koncem izgubili tudi možnost napredovanja iz skupine.

PANATHINAIKOS - MARIBOR 1:0 (0:0)

Vitolo 67./11-m; Vitolo je v 54. minuti z 11-m zadel vratnico. RK: Mejač 45./Maribor;

Panathinaikos: Karnezis, Seitaridis, Vintra, Spiropulos, Velazquez, Vitolo, Owusu Abeyie ( 35./Fornaroli), Zeca, Mavrias, Sissoko, Toche ( 72./Petropoulos).

Maribor: Handanović, Mejač , Rajčević, Arghus , Milec ( 72./Viler), Ibraimi, Mertelj , Filipović, Cvijanović ( 46./Potokar), Tavares ( 77./Dodlek), Berić. Sodnik: Laurent Duhamel (Francija).

Lestvica: Lazio 9, Tottenham 7, Panathinaikos 5, Maribor 4